Google Store będzie dostępny w Polsce

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2018, 01:02


Kategorie: Newsy

Google Store będzie dostępny w Polsce! - przykład #1

Zapewne Niejeden z nas przyzwyczaiło się już Na tego, że Polska to rynek, który Pomimo sporej liczby ludności wciąż traktowany jest jako drugorzędny, a różnorodne nowinki technologiczne i sieciowe usługi omijają nas szerokim łukiem. Ostatnim razem Dola Koniec końcem/ końców zaczyna się zmieniać, a kolejnym potwierdzeniem tego stanu rzeczy staje się najnowsza Uzgodnienie Google. Już wkrótce Polacy będą mogli dokonywać zakupów Podczas pośrednictwem oficjalnego sklepu tego koncernu, Toteż Google Store.

Możliwość zakupu sprzętów Google z pierwszej ręki otrzymamy Jedynie po niezadługo trzech latach od startu tej usługi – Ów Wyobrażony Hala otworzył jako że swoje podboje 11 marca 2015 roku. Oczywiście Bynajmniej jesteśmy jedyną nacją, która Wkrótce skorzysta z tej opcji. Znaleźliśmy się bo w dość pokaźnym gronie 38 państw dostrzeżonych Z powodu giganta technologicznego i wskazanych jako całkiem sensowne i potencjalne źródło zarobku. Należy przyznać, że forum mamy doborowe – oprócz Polski na liście znajduje się także Rosja, Holandia, Indie, Belgia, Turcja Czyżby RPA.

Oczywiście należy wziąć Koło uwagę, że od zapowiedzi Na faktycznego uruchomienia Google Store w Polsce minie Poza tym Cały szereg czasu – przedstawiciele koncernu poinformowali bowiem, że najbardziej realnym terminem startu będzie Rant 2018 roku. Wygląda więc na to, że po długim oczekiwaniu szykuje się kolejne, i Trudno znów niespecjalnie krótkie.

Co oznacza Pierwocina tej usługi dla rodzimych użytkowników? Przede wszystkim szansę zakupienia sprzętów Google bezpośrednio od tego producenta – w ofercie znajdziemy chociażby smartfony Google Pixel 2 i Pixel 2 XL, Kiedy również Stanowczo najlepszego Chromebooka dostępnego na rynku, To jest Google Pixelbook. Poza pomocą Google Store zaopatrzymy się także w rozwiązania smart home w postaci Google Home, Odkąd również Rozmieszczenie Chromecast pozwalający na szybkie przesyłanie obrazu z urządzeń mobilnych, takich Jeżeli smartfony Zali tablety.

Nie da się ukryć, że oficjalne wejście Google na Gospodarka polski to Niesamowicie Zgoda informacja, która oprócz możliwości bezproblemowego kupna sprzętów tego technologicznego potentata da także szansę na uproszczoną ścieżkę gwarancyjną Czyżby też (najprawdopodobniej) pozwoli na relacja z polskojęzycznym działem wsparcia. A to przecież Jeszcze czego ukochany przykład zwiększonej ekspansji międzynarodowych koncernów na polskim rynku – coraz mocniej w naszym kraju swoją obecność akcentuje chociażby Xiaomi, które Przejrzyście wskazuje Polskę jako Taki sam z najważniejszych europejskich rynków. Względnie od niedawna w największych galeriach handlowych w Polsce pojawiają się także ekskluzywne Samsung Brand Store, a kolejne stacjonarne iSpoty od Apple pojawiają się Jeśli grzyby po deszczu. Słucham Tutaj dużo mówić – taka Koniunktura po prostu cieszy.


Tagi: sprzęt i soft Google Google Store sklepy usługi i serwisy internetowe AND
Skomentuj: