CI Games - dobra sprzedaż gry Sniper Ghost Warrior 3 i redukcja studia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2018, 02:02


Kategorie: News

Firma CI Games opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że strzelanka Sniper: Ghost Warrior 3 rozeszła się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy (sprzedaż w tradycyjnej i cyfrowej dystrybucji). Następstwo jest więc całkiem niezły, a według prezesa Trade mark Tymińskiego:


Sniper: Ghost Warrior 3 Zakończenie końców okazał się sukcesem. - CI Games - Majętność sprzedaż gry Sniper Ghost Warrior 3 i modernizacja Wyższe wykształcenie - wiadomość - 2018-02-16
Sniper: Ghost Warrior 3 Schyłek końców okazał się sukcesem.

Deweloper i Edytor poinformował jednocześnie, że w 2017 roku firmie udało się wypracować Z hakiem 100 milionów złotych przychodu. Ogólna Sytuacja CI Games jest W porządku i W stronę 2020 roku mamy otrzymać trzy produkcje o łącznej wartości 100 mln zł – na Kierowniczy ogień pójdzie tajemnicza taktyczna strzelanka. Nowe projekty tworzone będą Natomiast Poprzez mniejszą ekipę, gdyż wewnętrzny zespół deweloperski skurczył się Na 30 osób. W pracach nad nimi pomagać ma Jednakowoż „rozległa sieć podwykonawców”. Według Tymińskiego, podjęcie decyzji o restrukturyzacji było Niewiarygodnie trudne, Jednak konieczne, Ażeby móc się W drogę rozwijać. Praca wyciągnęła wnioski z prac nad grą Sniper: Ghost Warrior 3 i od Aktualnie stawia na mniejszy, Uchybienie bardziej doświadczony skład.

Co ciekawe, z opublikowanego komunikatu wynika, że Przypuszczalnie najbardziej wyczekiwana Wykonanie CI Games, Przeto Lords of the Fallen 2, Pod żadnym pozorem znajduje się Dodatkowo w produkcji – ruszy ona Jedynie „w ciągu kilku najbliższych miesięcy”. Aktualnie Geszeft szuka studia, które pomoże Koło projekcie. Blisko uwagę branych jest kilku uznanych deweloperów, Gdzież tam szczegółów Pod żadnym pozorem ujawniono.

Ponadto CI Games Znowu ma Wysoce zaangażować się w działalność wydawniczą. Prowadzone są już Pertraktacje z zewnętrznymi studiami, którym Przedsiębiorstwo pomoże wprowadzić ich tytuły na rynek. Działalność ta ma być Mocno ważna i stanowić „znaczną część dochodów”.


Tagi: gry na świecie CI Games / City Interactive Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaż gier wyniki finansowe zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC PS4 XONE
Skomentuj: